Zawiercie

Wykorzystaj w pełni swój potencjał

Aktualności

IV Turniej Grand Prix Zawiercia w Tenisie Stołowym

W dniu 5.12.2016 w hali OSiR III przy ul. Piłsudskiego 73a odbył się czwarty a zarazem ostatni turniej Grand Prix Zawiercia w Tenisie Stołowym.  W tegorocznym cyklu turniejów wzięło udział 55 zawodniczek i zawodników. Cieszymy się, że wydarzenie zgromadziło tak wielu miłośników tenisa stołowego.

Po zaciętej rywalizacji i podsumowaniu wyników kategorię "Open" wygrał Waldemar Glanowski, wygrywając z Michałem Kumorem tylko 1 punktem. Trzecie miejsce wywalczył Jacek Żelezik.

Kategorię "Dzieci Szkół Podstawowych" wygrał Marcel Florjański a na drugim miejscu uplasował się Marcin Biały. Jednakową ilość punktów zdobyli Radosław Pakuła i Adrian Pańczyk, którzy musieli dodatkowo rozegrać między sobą mecz, decydujący o trzecim miejscu w klasyfikacji końcowej. Miejsce to wywalczył Adian Pańczyk. Szczegółowe wyniki z ostatniego turnieju oraz klasyfikacji końcowej znajdują się w załącznikach.

Po turnieju nastąpiło wręczenie nagród, pucharów oraz dyplomów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne turnieje orgaznizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.